Produktové kategórie:

Jogurty

Vyrábame dva druhy jogurtov. Smotanový a poctivý.  Smotanový je zložený zo smotany a jogurtovej kultúry. Poctivý jogurt vyrábame klasickou metódou zrenia v téglikoch. Kým smotanový má hladkú štruktúru a chuť, chuť poctivého jogurtu je trochu kyslejšia.

Nátierky

Naše nátierky ako ich poznáte už roky. Vyrábame ich stále podľa tradičných receptov , ktoré vylepšujeme novými príchuťami pri zachovaní ich pôvodnej textúry.

Čerstvý sortiment

Klasické mliečne výrobky ako maslo, tvaroh a smotana nechýbajú hádam v každej chladničke na Slovensku. Snažíme sa ich pre vás pripravovať podľa starých receptov, aby boli presne také, ako majú byť.

Syry

Chceme, aby bola ponuka mliečnych produktov čo najširšia a preto nezabúdame ani na parené syry. Môžete si ich dať pri posedení s milými ľuďmi, môžete si ich vziať so sebou do práce, či na výlet, môžete si s nimi niečo výnimočné uvariť. Stačí si vybrať.

Bánovecká knižnica

Tak ako ľudskú múdrosť a zručnosť nachádzame v remeslách, je obsiahnutá aj v básňach, v románoch, rozprávkach, v krásnych príbehoch, ktoré sú obrazom nášho sveta. Šťastím pre nás je, že túto múdrosť a krásu môžeme objavovať v knihách.

Príbeh značky

Bánovce a ich okolie sú prírodne aj historicky zaujímavý región, s krásnymi krajinnými obrazmi, odkazom remeselníkov, národných buditeľov, básnikov a prozaikov. Súčasťou tohto regiónu sa cítime byť aj my s našou značkou.

Kontakt

MILSY a.s.

Partizánska 224 / B
SK 957 01 Bánovce nad Bebravou Slovenská republika

Kontakt pre objednávky:

Napíšte nám