Špecialista výroby – technická obsluha baliacich automatov

Mzda:

Od 1400 € (Brutto)

Náplň práce:

  • obsluha baliacich automatov
  • práca v dvoj- alebo troj-zmennej prevádzke
  • Pozn.: na uvedenú pozíciu hľadáme momentálne mužov.

Požiadavky:

  • technické myslenie
  • praktická zručnosť
  • ochota učiť sa
  • zodpovedný prístup k práci

Benefity:

  • práca v stabilnej spoločnosti
  • príspevok zamestnávateľa na závodné stravovanie
  • príplatky nad rámec zákonníka práce
  • mimoriadne odmeny, jubilejné odmeny, koncoročné odmeny
  • príspevok zamestnávateľa na DDS
  • nákup výrobkov za zamestnanecké ceny

Pridajte sa k nám

Ak vás táto pracovná ponuka zaujala neváhajte nás kontaktovať.